kontakt@strefawroclaw.pl| 799 160 160

System komentarzy stworzyliśmy w celu umożliwienia Państwu oceny naszej pracy. Wyrażone opinie pozwolą nam rozwijać się i dążyć do doskonałości, tak aby wszyscy nasi kursanci byli w pełni zadowoleni ze współpracy z nami. Każdy komentarz jest dla nas motywacją do dalszej, jeszcze lepszej i efektywniejszej pracy a pozytywne opinie stanowią  uwieńczenie przeprowadzonego szkolenia w postaci kolejnego zadowolonego i dobrze wyszkolonego kierowcy.

Dziękujemy i życzymy szerokiej drogi
Instruktorzy OSK StrefaWrocław

 


Kliknij tutaj, aby przesłać nam swoją opinię.

Formularz wystawiania opinii.
* wymagane pole

Pan Jacek jest instruktorem naprawdę godnym polecenia :)

dnia: 21.05.2015    Imię: Sylwia

Zdecydowanie polecam naukę jazdy z Panem Jackiem, którego wiedza, ponadprzeciętne zaangażowanie i profesjonalizm działania procentują szybkim zdaniem egzaminu na prawo jazdy oraz sprawnym i mądrym poruszaniem się po drogach.

Polecam szkole jazdy

dnia: 11.05.2015    Imię: Leo

Goraco polecam szkole. Rzetelnie podchodza do nauki kursanta, malo ktora szkole posiada taka ceche, z czego jestem bardzo zadowolony. Zdalem prawo jazdy za pierwszym razem, to juz swiadczy o pewnym poziomie nauki.
ps. brak polskich znakow tlumacze brakiem polskiej klawiatury, pozdrawiam.

dnia: 26.04.2015    Imię: Szymon

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z OSK StrefaWrocław i zachęcam wszystkich,którzy zaczynają szkolenie na prawo jazdy aby wybrali tą szkółkę.

dnia: 11.04.2015    Imię: Marysia

Polecam wszystkim, którzy lubią konkretnych ludzi i chcą się na prawdę nauczyć bezpiecznie i bezstresowo jeździć ;)

Test , Polska 0.0 0.0 34 34 Bardzo serdecznie dziekuje za zdany egzamin, bo nie oszukujmy sie, gdyby nie P. Jacek i p. Krzysztof przy moim poziomie po 'poprzedniej szkole jazdy' nigdy w zyciu nie dostalabym p
Strona:
1234