kontakt@strefawroclaw.pl| 799 160 160

System komentarzy stworzyliśmy w celu umożliwienia Państwu oceny naszej pracy. Wyrażone opinie pozwolą nam rozwijać się i dążyć do doskonałości, tak aby wszyscy nasi kursanci byli w pełni zadowoleni ze współpracy z nami. Każdy komentarz jest dla nas motywacją do dalszej, jeszcze lepszej i efektywniejszej pracy a pozytywne opinie stanowią  uwieńczenie przeprowadzonego szkolenia w postaci kolejnego zadowolonego i dobrze wyszkolonego kierowcy.

Dziękujemy i życzymy szerokiej drogi
Instruktorzy OSK StrefaWrocław

 


Kliknij tutaj, aby przesłać nam swoją opinię.

Formularz wystawiania opinii.
* wymagane pole

dnia: 28.07.2015    Imię: Kamilla

Gorąco polecam pana Jacka. Potrafi NAPRAWDĘ TRUDNY PRZYPADEK doprowadzić do zdania egzaminu praktycznego za 1 razem. Jacek ma ogromną wiedzę i praktykę. Bardzo rzetelnie i indywidualnie podchodzi do nauki kursanta. Umie naprawić błędy po poprzednich instruktorach. Naprawdę warto. Dziękuję

Jeżeli instruktor to tylko Pan Jacek

dnia: 26.07.2015    Imię: Gerad

Z wielkimi wyrazami szacunku podziękowania dla Pana Jacka. Miła atmosfera, elastyczne godziny jazd oraz profesjonalne podejście do klienta sprawiły, że mam za sobą zdany egzamin państwowy za pierwszym razem. Oczekiwany efekt końcowy wyszedł tak jak powinien. W dniu odebrania prawa jazdy bez żadnych lęków i stresów wsiadłem do samochodu i przejechałem swoją pierwszą trasę. Gdyby nie Pan Jacek nie czułbym się tak pewnie wsiadając za kierownice. Dlatego jeśli ktoś się zastanawia nad wyborem szkoły jazdy to jestem żywym dowodem na to, że Pan Jacek z niczego potrafi zrobić coś.
Pozdrawiam !

Podziękowania dla NAJLEPSZEGO INSTRUKTORA ;)

dnia: 23.06.2015    Imię: Wiktoria

LEPIEJ NIE MOGŁAM TRAFIĆ ! Jacku, jesteś najlepszym instruktorem z jakim miałam przyjemność jeździć. Z dziewczyny, która panicznie bała się jeździć , a bardzo chciała mieć prawo jazdy - zrobiłeś dziewczynę, która już pewnie czuje się za kierownicą , a jazda to przyjemność. DODAM , ŻE DZIĘKI JACKOWI ZDAŁAM ZA 1 RAZEM !
Dziękuję za poświęcony czas, za cierpliwość , indywidualne podejście , szczerość oraz humor ;)

Polecam wszytstkim pana Jacka-profesionalista w tym zawodzie.

dnia: 15.06.2015    Imię: Grzegorz

Polecam pana Jacka,tym którzy chcą się naprawdę nauczyć jeżdzić samochodem.Instruktor który dba o każdy detal,będzie drążył temat aż do skutku.Na takiego instruktora chciałem trafić i się udało:)
Z panem Jackiem egzamin praktyczny to pestka , naprawdę gorąco polecam.

Ps.Jazdy z panem Jackiem są trudniejsze niż sam egzamin(ale o to właśnie chyba chodzi). Pozdrawiam

Pan Jacek jest instruktorem naprawdę godnym polecenia :)

dnia: 21.05.2015    Imię: Sylwia

Zdecydowanie polecam naukę jazdy z Panem Jackiem, którego wiedza, ponadprzeciętne zaangażowanie i profesjonalizm działania procentują szybkim zdaniem egzaminu na prawo jazdy oraz sprawnym i mądrym poruszaniem się po drogach.

Polecam szkole jazdy

dnia: 11.05.2015    Imię: Leo

Goraco polecam szkole. Rzetelnie podchodza do nauki kursanta, malo ktora szkole posiada taka ceche, z czego jestem bardzo zadowolony. Zdalem prawo jazdy za pierwszym razem, to juz swiadczy o pewnym poziomie nauki.
ps. brak polskich znakow tlumacze brakiem polskiej klawiatury, pozdrawiam.

dnia: 26.04.2015    Imię: Szymon

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z OSK StrefaWrocław i zachęcam wszystkich,którzy zaczynają szkolenie na prawo jazdy aby wybrali tą szkółkę.

dnia: 11.04.2015    Imię: Marysia

Polecam wszystkim, którzy lubią konkretnych ludzi i chcą się na prawdę nauczyć bezpiecznie i bezstresowo jeździć ;)

Test , Polska 0.0 0.0 38 38 Do szkoły jazdy Strefa trafiłem za namową znajomych z pracy. Byłem już po wcześniejszym kursie (sprzed 8 lat) i trzech niezdanych egzaminach państwowych. Pan Jacek poinformo
Strona:
1234