kontakt@strefawroclaw.pl| 799 160 160

System komentarzy stworzyliśmy w celu umożliwienia Państwu oceny naszej pracy. Wyrażone opinie pozwolą nam rozwijać się i dążyć do doskonałości, tak aby wszyscy nasi kursanci byli w pełni zadowoleni ze współpracy z nami. Każdy komentarz jest dla nas motywacją do dalszej, jeszcze lepszej i efektywniejszej pracy a pozytywne opinie stanowią  uwieńczenie przeprowadzonego szkolenia w postaci kolejnego zadowolonego i dobrze wyszkolonego kierowcy.

Dziękujemy i życzymy szerokiej drogi
Instruktorzy OSK StrefaWrocław

 


Kliknij tutaj, aby przesłać nam swoją opinię.

Formularz wystawiania opinii.
* wymagane pole

dnia: 20.12.2015    Imię: Kasia

Do Pana Jacka trafiłam z polecenia i teraz ja polecam wszystkim, którzy chcą zostać kierowcą! Dzięki wykwalfikowanym instruktorom, cierpliwości i indywidualnemu podejściu udało się zdać za pierwszym razem! Dziękuję i naprawdę polecam! :)

Polecam

dnia: 01.12.2015    Imię: Mirosław

Kurs robiłem w Brzegu jeszcze w marcu.Szczerze mówiąc juz w czasie kursu wiedziałem ze nie jest dobrze. Po kursie dwie proby zdania w Opolu. Nie udało mi się wyjechać na miasto. Po długiej przerwie postanowiłem przenieść sie do Wrocławia. Przypadkiem trafiłem do Pana Jacka. Osiem godzin jazdy z Panem Jackiem, cztery z dwoma innymi (nie pamiętam imion). Egzamin zdany. W życiu sie nie spodziewałem ze w tak krótkim czasie mozna przekazać taka wiedze. Dwie godziny przed samym egzaminem dały mi więcej niż 30 godzin kursu w Brzegu. Polecam .

dnia: 01.12.2015    Imię: Ola

Poszłam do Pana Jacka z polecenia i nigdy tego nie będę żałować, wszystkie wskazówki, analizy na skrzyżowaniach, potrafi przygotować i pokazać, że trzeba w siebie uwierzyć. Będę każdemu polecać, dzięki niemu zdałam za pierwszym razem bez najmniejszego problemu. Polecam!!!!

dnia: 28.11.2015    Imię: GOSIA

Chciałam w tym miejscu serdecznie podziękować Panu Jackowi za niezwykłe zaangażowanie i pomoc w przygotowaniu do egzaminu państwoego.Kilka doszkalających godzin jazd z Panem Jackiem dało mi więcej niż wiele (za wiele!)wyjeżdzonych w szkole Kursant..(której zdecydowanie nie polecam).Żałuję, tylko, że w tak dobre ręce trafiłam tak późno. Dziś zdałam egzamin za pierwszym razem i sukces ten w dużej mierze zawdzięczam właśnie Panu Jackowi! serdecznie polecam!!!

Bardzo polecam

dnia: 23.11.2015    Imię: Arleta

Polecam szkołę i najlepszego instruktora jakiego poznałam - Pana Jacka. Dzięki profesjonalizmowi, zaangażowaniu i cierpliwości Pana Jacka dziś zdałam egzamin za pierwszym razem. Indywidualne podejście do każdego kursanta i dogodne godziny jazdy pozwoliły mi poprawić braki pozostałe z innej szkoły jazdy. Jeszcze raz dziękuję

GORĄCO POLECAM!

dnia: 18.11.2015    Imię: Dorota

Dziękuję bardzo za profesjonalizm, cierpliwość i wiarę we mnie, które doprowadziły do zdania egzaminu państwowego ZA PIERWSZYM RAZEM – zarówno teoretycznego, jak i praktycznego!

Do Strefy Wrocław trafiłam po nieudanej przygodzie z jedną z (podobno) najlepszych szkół jazdy we Wrocławiu. Tam ukończyłam kurs, ale to dopiero Pan Jacek pokazał mi do czego służy sprzęgło w samochodzie i jak z niego korzystać, nauczył mnie planów na skrzyżowanie i szerokiego patrzenia na drogę podczas jazdy, spowodował, że to ja panuję nad samochodem, a nie samochód nade mną. Ciężko było pozbyć się złych nawyków wyuczonych podczas pierwszego kursu, ale udało się:)

Dziękuję raz jeszcze i GORĄCO POLECAM tę szkołę każdemu, kto ceni swój czas i finanse i rzeczywiście chce się nauczyć jeździć!

dnia: 25.10.2015    Imię: Ewa

Z całego serca polecam tę szkołę jazdy. Zarówno lekcje z Panem Jackiem - profesjonalizm, ogromna wiedza, zaangażowanie, poczucie humoru. I perfekcjonizm. I wiara w to, że każdy, nawet tak ciężki przypadek jak ja, może nauczyć się jeździć.
I lekcje z panem Krzysztofem - profesjonalizm, cierpliwość, wiedza i siła spokoju.

Bardzo Panom dziękuję. Nawet nie za przygotowanie do egzaminu, ale za to, że Panowie nauczyli mnie jeździć i sprawili, że nie będę się bała wyjechać na ulice Wrocławia, co jeszcze jakiś czas temu wydawało mi się całkowitą abstrakcją.

Polecam wszystkim!

dnia: 02.10.2015    Imię: Dominika

Naprawdę profesjonalne podejście i przygotowanie kursantów do egzaminu praktycznego jak i teoretycznego. Dzięki pracownikom tej szkoły udało mi się zdać bezproblemowo oba egzaminy za pierwszym razem! Szczególnie polecam Pana Jacka, który na jazdach, dzięki posiadaniu niesamowicie ogromnej wiedzy, potrafi wszystko bardzo dobrze wytłumaczyć- a przy tym potrafi też dużo żartować :D To też powoduje, że atmosfera jest bardzo przyjemna! Dzięki jazdom z nim wyuczyłam się wielu dobrych nawyków, ale też szlifowałam błędy, które się pojawiały. Pan Jacek jest bardzo konsekwentny, miły i pomocny dzięki czemu też doszkalanie, a przede wszystkim początkowa nauka jazdy tutaj będzie na pewno najlepszym wyborem ;> Gorąco polecam!

Super!!

dnia: 08.09.2015    Imię: Adrian

Jestem bardzo zadowolony z wyników jakie uzyskałem na egzaminie, dzięki Panu Jackowi oraz reszcie ekipy. Profesjonalne podejście do każdego aspektu, czy to teoria, czy też praktyka. Pan Jacek jest niezastąpiony. Uczcie się na swoich błędach na kursie, żeby potem na egzaminie zdać bezbłędnie. Polecam tą szkółkę, warto się uczyć pod okiem profesjonalisty jakim jest Pan Jacek-człowiek ze świetnym poczuciem humoru, nie da się nudzić na teorii ani na jazdach. Uważam, że podjąłem dobrą decyzję i gorąco polecam ;)

dnia: 16.08.2015    Imię: Konrad

Cały kurs przeprowadzony na najwyższym poziomie, nie spotkały mnie żadne "niespodzianki" na egzaminie. Wszystko wytłumaczone jasno, konkretnie i tak jak powinno być.

Test , Polska 0.0 0.0 38 38 Do szkoły jazdy Strefa trafiłem za namową znajomych z pracy. Byłem już po wcześniejszym kursie (sprzed 8 lat) i trzech niezdanych egzaminach państwowych. Pan Jacek poinformo
Strona:
1234