kontakt@strefawroclaw.pl| 799 160 160

System komentarzy stworzyliśmy w celu umożliwienia Państwu oceny naszej pracy. Wyrażone opinie pozwolą nam rozwijać się i dążyć do doskonałości, tak aby wszyscy nasi kursanci byli w pełni zadowoleni ze współpracy z nami. Każdy komentarz jest dla nas motywacją do dalszej, jeszcze lepszej i efektywniejszej pracy a pozytywne opinie stanowią  uwieńczenie przeprowadzonego szkolenia w postaci kolejnego zadowolonego i dobrze wyszkolonego kierowcy.

Dziękujemy i życzymy szerokiej drogi
Instruktorzy OSK StrefaWrocław

 


Kliknij tutaj, aby przesłać nam swoją opinię.

Formularz wystawiania opinii.
* wymagane pole

Bardzo polecam

dnia: 23.11.2015    Imię: Arleta

Polecam szkołę i najlepszego instruktora jakiego poznałam - Pana Jacka. Dzięki profesjonalizmowi, zaangażowaniu i cierpliwości Pana Jacka dziś zdałam egzamin za pierwszym razem. Indywidualne podejście do każdego kursanta i dogodne godziny jazdy pozwoliły mi poprawić braki pozostałe z innej szkoły jazdy. Jeszcze raz dziękuję

GORĄCO POLECAM!

dnia: 18.11.2015    Imię: Dorota

Dziękuję bardzo za profesjonalizm, cierpliwość i wiarę we mnie, które doprowadziły do zdania egzaminu państwowego ZA PIERWSZYM RAZEM – zarówno teoretycznego, jak i praktycznego!

Do Strefy Wrocław trafiłam po nieudanej przygodzie z jedną z (podobno) najlepszych szkół jazdy we Wrocławiu. Tam ukończyłam kurs, ale to dopiero Pan Jacek pokazał mi do czego służy sprzęgło w samochodzie i jak z niego korzystać, nauczył mnie planów na skrzyżowanie i szerokiego patrzenia na drogę podczas jazdy, spowodował, że to ja panuję nad samochodem, a nie samochód nade mną. Ciężko było pozbyć się złych nawyków wyuczonych podczas pierwszego kursu, ale udało się:)

Dziękuję raz jeszcze i GORĄCO POLECAM tę szkołę każdemu, kto ceni swój czas i finanse i rzeczywiście chce się nauczyć jeździć!

dnia: 25.10.2015    Imię: Ewa

Z całego serca polecam tę szkołę jazdy. Zarówno lekcje z Panem Jackiem - profesjonalizm, ogromna wiedza, zaangażowanie, poczucie humoru. I perfekcjonizm. I wiara w to, że każdy, nawet tak ciężki przypadek jak ja, może nauczyć się jeździć.
I lekcje z panem Krzysztofem - profesjonalizm, cierpliwość, wiedza i siła spokoju.

Bardzo Panom dziękuję. Nawet nie za przygotowanie do egzaminu, ale za to, że Panowie nauczyli mnie jeździć i sprawili, że nie będę się bała wyjechać na ulice Wrocławia, co jeszcze jakiś czas temu wydawało mi się całkowitą abstrakcją.

Polecam wszystkim!

dnia: 02.10.2015    Imię: Dominika

Naprawdę profesjonalne podejście i przygotowanie kursantów do egzaminu praktycznego jak i teoretycznego. Dzięki pracownikom tej szkoły udało mi się zdać bezproblemowo oba egzaminy za pierwszym razem! Szczególnie polecam Pana Jacka, który na jazdach, dzięki posiadaniu niesamowicie ogromnej wiedzy, potrafi wszystko bardzo dobrze wytłumaczyć- a przy tym potrafi też dużo żartować :D To też powoduje, że atmosfera jest bardzo przyjemna! Dzięki jazdom z nim wyuczyłam się wielu dobrych nawyków, ale też szlifowałam błędy, które się pojawiały. Pan Jacek jest bardzo konsekwentny, miły i pomocny dzięki czemu też doszkalanie, a przede wszystkim początkowa nauka jazdy tutaj będzie na pewno najlepszym wyborem ;> Gorąco polecam!

Super!!

dnia: 08.09.2015    Imię: Adrian

Jestem bardzo zadowolony z wyników jakie uzyskałem na egzaminie, dzięki Panu Jackowi oraz reszcie ekipy. Profesjonalne podejście do każdego aspektu, czy to teoria, czy też praktyka. Pan Jacek jest niezastąpiony. Uczcie się na swoich błędach na kursie, żeby potem na egzaminie zdać bezbłędnie. Polecam tą szkółkę, warto się uczyć pod okiem profesjonalisty jakim jest Pan Jacek-człowiek ze świetnym poczuciem humoru, nie da się nudzić na teorii ani na jazdach. Uważam, że podjąłem dobrą decyzję i gorąco polecam ;)

dnia: 16.08.2015    Imię: Konrad

Cały kurs przeprowadzony na najwyższym poziomie, nie spotkały mnie żadne "niespodzianki" na egzaminie. Wszystko wytłumaczone jasno, konkretnie i tak jak powinno być.

dnia: 28.07.2015    Imię: Kamilla

Gorąco polecam pana Jacka. Potrafi NAPRAWDĘ TRUDNY PRZYPADEK doprowadzić do zdania egzaminu praktycznego za 1 razem. Jacek ma ogromną wiedzę i praktykę. Bardzo rzetelnie i indywidualnie podchodzi do nauki kursanta. Umie naprawić błędy po poprzednich instruktorach. Naprawdę warto. Dziękuję

Jeżeli instruktor to tylko Pan Jacek

dnia: 26.07.2015    Imię: Gerad

Z wielkimi wyrazami szacunku podziękowania dla Pana Jacka. Miła atmosfera, elastyczne godziny jazd oraz profesjonalne podejście do klienta sprawiły, że mam za sobą zdany egzamin państwowy za pierwszym razem. Oczekiwany efekt końcowy wyszedł tak jak powinien. W dniu odebrania prawa jazdy bez żadnych lęków i stresów wsiadłem do samochodu i przejechałem swoją pierwszą trasę. Gdyby nie Pan Jacek nie czułbym się tak pewnie wsiadając za kierownice. Dlatego jeśli ktoś się zastanawia nad wyborem szkoły jazdy to jestem żywym dowodem na to, że Pan Jacek z niczego potrafi zrobić coś.
Pozdrawiam !

Podziękowania dla NAJLEPSZEGO INSTRUKTORA ;)

dnia: 23.06.2015    Imię: Wiktoria

LEPIEJ NIE MOGŁAM TRAFIĆ ! Jacku, jesteś najlepszym instruktorem z jakim miałam przyjemność jeździć. Z dziewczyny, która panicznie bała się jeździć , a bardzo chciała mieć prawo jazdy - zrobiłeś dziewczynę, która już pewnie czuje się za kierownicą , a jazda to przyjemność. DODAM , ŻE DZIĘKI JACKOWI ZDAŁAM ZA 1 RAZEM !
Dziękuję za poświęcony czas, za cierpliwość , indywidualne podejście , szczerość oraz humor ;)

Polecam wszytstkim pana Jacka-profesionalista w tym zawodzie.

dnia: 15.06.2015    Imię: Grzegorz

Polecam pana Jacka,tym którzy chcą się naprawdę nauczyć jeżdzić samochodem.Instruktor który dba o każdy detal,będzie drążył temat aż do skutku.Na takiego instruktora chciałem trafić i się udało:)
Z panem Jackiem egzamin praktyczny to pestka , naprawdę gorąco polecam.

Ps.Jazdy z panem Jackiem są trudniejsze niż sam egzamin(ale o to właśnie chyba chodzi). Pozdrawiam

Test , Polska 0.0 0.0 34 34 Bardzo serdecznie dziekuje za zdany egzamin, bo nie oszukujmy sie, gdyby nie P. Jacek i p. Krzysztof przy moim poziomie po 'poprzedniej szkole jazdy' nigdy w zyciu nie dostalabym p
Strona:
1234