kontakt@strefawroclaw.pl| 799 160 160

System komentarzy stworzyliśmy w celu umożliwienia Państwu oceny naszej pracy. Wyrażone opinie pozwolą nam rozwijać się i dążyć do doskonałości, tak aby wszyscy nasi kursanci byli w pełni zadowoleni ze współpracy z nami. Każdy komentarz jest dla nas motywacją do dalszej, jeszcze lepszej i efektywniejszej pracy a pozytywne opinie stanowią  uwieńczenie przeprowadzonego szkolenia w postaci kolejnego zadowolonego i dobrze wyszkolonego kierowcy.

Dziękujemy i życzymy szerokiej drogi
Instruktorzy OSK StrefaWrocław

 


Kliknij tutaj, aby przesłać nam swoją opinię.

Formularz wystawiania opinii.
* wymagane pole

Najlepsza szkoła jazdy!

dnia: 10.02.2017    Imię: Magda

Chciałabym bardzo podziękować panu Jackowi oraz panu Krzysztofowi za przygotowanie mnie do egzaminu. Dzięki tym swym panom egzamin nie był trudny jak każdy mówił. Wszystko co było na egzaminie przerobiłam na jazdach w tej właśnie szkole. Pan Krzysztof bardzo profesjonalny, opanowany i naprawdę świetny instruktor i oczywiście pan Jacek doświadczony kierowca, spokojny, z ogromnym poczuciem humoru, troszczący się o swoich kursantów. Będę polecać StrefeWroclaw moim znajomym i znajomym moich znajomych, bo to naprawdę niesamowita i wyjątkowa szkoła. Cieszę się, że trafiłam właśnie tutaj. Egzamin zdany za pierwszym razem. Dziękuję :)

Polecam i dziękuję

dnia: 08.02.2017    Imię: Piotr

Dziękuję za cierpliwość i cenne wskazówki, które przydały się na egzaminie państwowym.

Dziękuję instruktorom! A państwu szczerze polecam wszystkim!

dnia: 13.01.2017    Imię: Izabela

Trafiłam do Strefy Wrocław z polecenia koleżanki i mogę tylko powiedzieć, że jestem zachwycona. Dziś właśnie odebrałam prawo jazdy, a zdałam za pierwszym razem dzięki panu Jackowi i Krzysztofowi, którzy nie mają w sobie równych. Mówię to szczerze, gdyż wcześniej korzystałam z usług trzech (!) innych szkół we Wrocławiu i naprawdę żadna nie dorastała tej do pięt, w żadnej nie dowiedziałam się tak dużo! Dzięki instruktorom uwierzyłam w siebie i swoje umiejętności i bez problemu przystąpiłam do egzaminu. Kilka najważniejszych zalet: instruktorzy naprawdę łatwo dostosowują się do grafiku kursanta; NIGDY nie miałam znienacka odwołanych jazd; w przypadku, gdy kursant wykona zadanie źle, instruktor wraca w to samo miejsce i powtarzają aż się uda (byłam naprawdę pozytywnie zaskoczona!); instruktorzy są cierpliwi, dają mnóstwo wskazówek i znają każdy centymetr terenu egzaminu (droga na egzaminie praktycznym nie była dla mnie żadnym zaskoczeniem), są wymagający (i dobrze!), ale jednocześnie spokojni i życiowi i przede wszystkim perfekcyjnie zorganizowani! Naprawdę szczerze polecam i żałuję że nie trafiłam do Państwa szkoły na początku swojej przygody z prawem jazdy. Naprawdę nie ma innych instruktorów z tak dobrym podejściem do kursanta (czasem wiedzieli o moich reakcjach na drodze więcej niż ja sama)!
Naprawdę mogę powiedzieć tylko DZIĘKUJĘ i tęsknię! W tej szkole nie tylko nauczyłam się dobrze jeździć, ale również uwierzyłam w siebie. A to naprawdę bardzo przydaje się na egzaminie!
Pozdrawiam i siadam za kółko!

dnia: 23.12.2016    Imię: Paula

Polecam :)

Do Pana Jacka i Pana Krzysztofa trafiłam z polecenia koleżanki z pracy. W możliwie krótkim czasie Panowie pomogli mi nauczyć się tego czego nie zdołał mi przekazać poprzedni instruktor z innego Ośrodka Szkolenia Kierowców. Pełen profesjonalizm, spokój i opanowanie :) Potrafią dodać otuchy i wiary w możliwości kursantów :) Jeszcze raz dziękuję :)

dnia: 28.07.2016    Imię: Kasia

Gorąco polecam! Instruktorzy perfekcyjni w każdym calu ,lepiej trafić nie mogłam ! Pan Jacek dosłownie mistrz kierownicy. Podziwiam za cierpliwość i zaangażowanie, momentami miałam wrażenie ,że Pan Jacek wierzy we mnie bardziej niż ja sama w siebie ;)Cenne uwagi i cenna nauka zaowocowały bezbłędnym zdaniem egzaminu.I Pan Krzysztof również świetny nauczyciel , cierpliwy i faktycznie oaza spokoju :) Ktokolwiek trafi na stronę tej szkoły ,niechaj mądry będzie i bez chwili zastanowienia tam idzie !Ze świecą szukać takich nauczycieli. Pozdrawiam Panie Jacku i Panie Krzysztofie i DZIĘKUJĘ !!!

Polecam gorąco !!

dnia: 15.05.2016    Imię: Milena

Polecam wszystkim gorąco wszystkim Strefę !
Już myślałam, że prawo jazdy i w ogóle auto nie jest dla mnie, dopiero Pan Jacek otworzył mi oczy i pokazał jakie błędy popełniam ! I jakich błędów uczą nas instruktorzy w innych szkołach jazdy.
Jeszcze raz polecam !

Wielkie Dzieki! POLECAM!

dnia: 08.04.2016    Imię: ela

Do Pana Jacka trafilam z polecenia ale jeszcze wtedy nie przypuszczalam ,ze lepiej trafic nie moglam :-)Wspaniala profesjonalna ekipa.Pan Krzysztof oaza spokoju i cierpliwosci no a potem...szlif -Pan Jacek,profesjonalista w kazdym calu,w kilka godzin pokazal mi o co chodzi za kolkiem,przy tym konkretny,wymagajacy ale i z swietnym poczuciem humoru :-) a efekt tego wszystkiego to moje egzaminy zdane za pierwszym razem na 100%.Jeszcze raz bardzo dziekuje i polecam wszystkim najlepsza szkole w miescie.Wszystkiego dobrego Panie Jacku! :-)

dnia: 07.04.2016    Imię: Alicja

Na wstępie pragnę polecieć STREFĘ wszystkim przyszłym kierowcom. Zajęcia teoretyczne prowadzone są w małych grupach, co sprawia wrażenie rodzimej atmosfery. Instruktorzy są genialni. Tutaj chcę przede wszystkim podziękować Panu Jackowi i Panu Zbyszkowi za cierpliwość, profesjonalizm i zaangażowanie w przygotowania do egzaminu, który skończył się wynikiem pozytywnym :)

NAJLEPIEJ!

dnia: 25.01.2016    Imię: Kama

Najlepszy instruktor - Pan Jacek. Cierpliwy, konkretny, uśmiechniety. Świetne podejście, wszystko jasno i logicznie tłumaczone, a całe przygotowanie bardzo owocne. Człowiek z wielkim sercem!

totalnie polecam!

dnia: 25.01.2016    Imię: Esti

Do pana Jacka trafiłam z polecenia, po pierwszym niezdanym egzaminie (i po 30 beznadziejnych godzinach w najpopularniejszej szkole we Wroc).
I do tej pory nie wierzę, że w 5h pokazał mi, co robię źle, na co nie zwracam uwagi. Instruktor z 100% cierpliwością, świetnym warsztatem metodycznym i meeega podejściem do kursanta. Jeździłam na clio, choć zdawałam na yaris - bo tak mi polecano tego instruktora i faktycznie było warto. Dzięki tym kilku godzinkom z panem Jackiem (w tym 1h przed samym egzaminem) zdałam "za pierwszym" podejściem i szczerze polecam uczenie się w tej szkole jazdy.
Z traumy do jazd przeszłam do zdanego egzaminu, a to, jak z szacunkiem, cierpliwością i dobrym podejściem wykazał się ten pan - będę pamiętać na pewno.
Gdybym jeszcze raz wybierała szkołę jazdy, na pewno byłaby to STREFA.
Życzę wszystkiego dobrego i jeszcze raz dziękuję! :)

Test , Polska 0.0 0.0 38 38 Do szkoły jazdy Strefa trafiłem za namową znajomych z pracy. Byłem już po wcześniejszym kursie (sprzed 8 lat) i trzech niezdanych egzaminach państwowych. Pan Jacek poinformo
Strona:
1234