kontakt@strefawroclaw.pl| 799 160 160

System komentarzy stworzyliśmy w celu umożliwienia Państwu oceny naszej pracy. Wyrażone opinie pozwolą nam rozwijać się i dążyć do doskonałości, tak aby wszyscy nasi kursanci byli w pełni zadowoleni ze współpracy z nami. Każdy komentarz jest dla nas motywacją do dalszej, jeszcze lepszej i efektywniejszej pracy a pozytywne opinie stanowią  uwieńczenie przeprowadzonego szkolenia w postaci kolejnego zadowolonego i dobrze wyszkolonego kierowcy.

Dziękujemy i życzymy szerokiej drogi
Instruktorzy OSK StrefaWrocław

 


Kliknij tutaj, aby przesłać nam swoją opinię.

Formularz wystawiania opinii.
* wymagane pole

dnia: 28.07.2016    Imię: Kasia

Gorąco polecam! Instruktorzy perfekcyjni w każdym calu ,lepiej trafić nie mogłam ! Pan Jacek dosłownie mistrz kierownicy. Podziwiam za cierpliwość i zaangażowanie, momentami miałam wrażenie ,że Pan Jacek wierzy we mnie bardziej niż ja sama w siebie ;)Cenne uwagi i cenna nauka zaowocowały bezbłędnym zdaniem egzaminu.I Pan Krzysztof również świetny nauczyciel , cierpliwy i faktycznie oaza spokoju :) Ktokolwiek trafi na stronę tej szkoły ,niechaj mądry będzie i bez chwili zastanowienia tam idzie !Ze świecą szukać takich nauczycieli. Pozdrawiam Panie Jacku i Panie Krzysztofie i DZIĘKUJĘ !!!

Polecam gorąco !!

dnia: 15.05.2016    Imię: Milena

Polecam wszystkim gorąco wszystkim Strefę !
Już myślałam, że prawo jazdy i w ogóle auto nie jest dla mnie, dopiero Pan Jacek otworzył mi oczy i pokazał jakie błędy popełniam ! I jakich błędów uczą nas instruktorzy w innych szkołach jazdy.
Jeszcze raz polecam !

Wielkie Dzieki! POLECAM!

dnia: 08.04.2016    Imię: ela

Do Pana Jacka trafilam z polecenia ale jeszcze wtedy nie przypuszczalam ,ze lepiej trafic nie moglam :-)Wspaniala profesjonalna ekipa.Pan Krzysztof oaza spokoju i cierpliwosci no a potem...szlif -Pan Jacek,profesjonalista w kazdym calu,w kilka godzin pokazal mi o co chodzi za kolkiem,przy tym konkretny,wymagajacy ale i z swietnym poczuciem humoru :-) a efekt tego wszystkiego to moje egzaminy zdane za pierwszym razem na 100%.Jeszcze raz bardzo dziekuje i polecam wszystkim najlepsza szkole w miescie.Wszystkiego dobrego Panie Jacku! :-)

dnia: 07.04.2016    Imię: Alicja

Na wstępie pragnę polecieć STREFĘ wszystkim przyszłym kierowcom. Zajęcia teoretyczne prowadzone są w małych grupach, co sprawia wrażenie rodzimej atmosfery. Instruktorzy są genialni. Tutaj chcę przede wszystkim podziękować Panu Jackowi i Panu Zbyszkowi za cierpliwość, profesjonalizm i zaangażowanie w przygotowania do egzaminu, który skończył się wynikiem pozytywnym :)

NAJLEPIEJ!

dnia: 25.01.2016    Imię: Kama

Najlepszy instruktor - Pan Jacek. Cierpliwy, konkretny, uśmiechniety. Świetne podejście, wszystko jasno i logicznie tłumaczone, a całe przygotowanie bardzo owocne. Człowiek z wielkim sercem!

totalnie polecam!

dnia: 25.01.2016    Imię: Esti

Do pana Jacka trafiłam z polecenia, po pierwszym niezdanym egzaminie (i po 30 beznadziejnych godzinach w najpopularniejszej szkole we Wroc).
I do tej pory nie wierzę, że w 5h pokazał mi, co robię źle, na co nie zwracam uwagi. Instruktor z 100% cierpliwością, świetnym warsztatem metodycznym i meeega podejściem do kursanta. Jeździłam na clio, choć zdawałam na yaris - bo tak mi polecano tego instruktora i faktycznie było warto. Dzięki tym kilku godzinkom z panem Jackiem (w tym 1h przed samym egzaminem) zdałam "za pierwszym" podejściem i szczerze polecam uczenie się w tej szkole jazdy.
Z traumy do jazd przeszłam do zdanego egzaminu, a to, jak z szacunkiem, cierpliwością i dobrym podejściem wykazał się ten pan - będę pamiętać na pewno.
Gdybym jeszcze raz wybierała szkołę jazdy, na pewno byłaby to STREFA.
Życzę wszystkiego dobrego i jeszcze raz dziękuję! :)

dnia: 20.12.2015    Imię: Kasia

Do Pana Jacka trafiłam z polecenia i teraz ja polecam wszystkim, którzy chcą zostać kierowcą! Dzięki wykwalfikowanym instruktorom, cierpliwości i indywidualnemu podejściu udało się zdać za pierwszym razem! Dziękuję i naprawdę polecam! :)

Polecam

dnia: 01.12.2015    Imię: Mirosław

Kurs robiłem w Brzegu jeszcze w marcu.Szczerze mówiąc juz w czasie kursu wiedziałem ze nie jest dobrze. Po kursie dwie proby zdania w Opolu. Nie udało mi się wyjechać na miasto. Po długiej przerwie postanowiłem przenieść sie do Wrocławia. Przypadkiem trafiłem do Pana Jacka. Osiem godzin jazdy z Panem Jackiem, cztery z dwoma innymi (nie pamiętam imion). Egzamin zdany. W życiu sie nie spodziewałem ze w tak krótkim czasie mozna przekazać taka wiedze. Dwie godziny przed samym egzaminem dały mi więcej niż 30 godzin kursu w Brzegu. Polecam .

dnia: 01.12.2015    Imię: Ola

Poszłam do Pana Jacka z polecenia i nigdy tego nie będę żałować, wszystkie wskazówki, analizy na skrzyżowaniach, potrafi przygotować i pokazać, że trzeba w siebie uwierzyć. Będę każdemu polecać, dzięki niemu zdałam za pierwszym razem bez najmniejszego problemu. Polecam!!!!

dnia: 28.11.2015    Imię: GOSIA

Chciałam w tym miejscu serdecznie podziękować Panu Jackowi za niezwykłe zaangażowanie i pomoc w przygotowaniu do egzaminu państwoego.Kilka doszkalających godzin jazd z Panem Jackiem dało mi więcej niż wiele (za wiele!)wyjeżdzonych w szkole Kursant..(której zdecydowanie nie polecam).Żałuję, tylko, że w tak dobre ręce trafiłam tak późno. Dziś zdałam egzamin za pierwszym razem i sukces ten w dużej mierze zawdzięczam właśnie Panu Jackowi! serdecznie polecam!!!

Test , Polska 0.0 0.0 34 34 Bardzo serdecznie dziekuje za zdany egzamin, bo nie oszukujmy sie, gdyby nie P. Jacek i p. Krzysztof przy moim poziomie po 'poprzedniej szkole jazdy' nigdy w zyciu nie dostalabym p
Strona:
1234