kontakt@strefawroclaw.pl| 799 160 160

System komentarzy stworzyliśmy w celu umożliwienia Państwu oceny naszej pracy. Wyrażone opinie pozwolą nam rozwijać się i dążyć do doskonałości, tak aby wszyscy nasi kursanci byli w pełni zadowoleni ze współpracy z nami. Każdy komentarz jest dla nas motywacją do dalszej, jeszcze lepszej i efektywniejszej pracy a pozytywne opinie stanowią  uwieńczenie przeprowadzonego szkolenia w postaci kolejnego zadowolonego i dobrze wyszkolonego kierowcy.

Dziękujemy i życzymy szerokiej drogi
Instruktorzy OSK StrefaWrocław

 


Kliknij tutaj, aby przesłać nam swoją opinię.

Formularz wystawiania opinii.
* wymagane pole

Szczerze polecam

dnia: 24.08.2018    Imię: Andrzej

Do szkoły jazdy Strefa trafiłem za namową znajomych z pracy. Byłem już po wcześniejszym kursie (sprzed 8 lat) i trzech niezdanych egzaminach państwowych. Pan Jacek poinformował mnie, że przygotuje mnie do egzaminu tak, aby zdać bez większych problemów. Mając w głowie moje wcześniejsze egzaminy, trudno mi było sobie to wyobrazić. Dziś mogę potwierdzić, że się nie mylił - zdałem za pierwszym razem. Dzięki dużej wiedzy i doświadczeniu pana Jacka i pana Krzysztofa dowiedziałem się i nauczyłem o wiele więcej z zakresu techniki prowadzenia samochodu niż na poprzednim kursie. Egzamin państwowy w niczym mnie nie zaskoczył - wszystkiego rzetelnie uczyłem się pod okiem profesjonalistów. Szczerze polecam OSK Strefa Wrocław!

dnia: 06.08.2018    Imię: Anna

Pan Jacek jest świetnym instruktorem, zwraca uwagę na każdy drobny błąd w technice jazdy co przyczynia się do lepszego opanowania pojazdu i mniejszego stresu na egzaminie. Jazdy doszkalające po kursie ukończonym w innej szkole pozwoliły mi zdać egzamin za pierwszym razem i w związku z tym szczerze polecam tę szkołę.

dnia: 12.06.2018    Imię: Magda

Do OSK Strefa Wrocłam trafiłam po zakończeniu kursu w innym ośrodku. Absolutnie nie byłam przygotowana ani do egzaminu ani - tym bardziej - do jazdy jako samodzielny kierowca. Za kierownicą czułam się koszmarnie - przerażona i niepewna. Panowie Instruktorzy - Pan Jacek i Pan Krzysztof - wykazali się prawdziwą fachowością. Od razu zorientowali się, w czym tkwią moje problemy. Skrupulatnie uzupełniali braki - tak w samej technice prowadzenia samochodu, jak i ogólnie w poruszaniu się po drogach. Z ogromną cierpliwością likwidowali niewłaściwe nawyki, które zostały po szkoleniu w poprzednim OSK i wypracowywali prawidłowe.
Bardzo pomogła mi również przenikliwość instruktorów i wręcz psychologiczne podejście do moich trudności, zwłaszcza Pana Jacka. Kiedy rozpoczynałam szkolenie w OSK Strefa Wrocław do auta wsiadałam spanikowana, przekonana o tym, że nie panuję nad pojazdem. Na samą myśl o egzaminie czy samodzielnej jeździe byłam praktycznie sparaliżowana. Wypracowanie umiejętności, rozmowy i wyjaśnienia pozwoliły mi wyzbyć się lęków. W tej chwili wsiadam "za kółko" z prawdziwą przyjemnością.
Egzamin praktyczny po szkoleniu w OSK Strefa Wrocław zdałam za pierwszym podejściem. Bez większych problemów opanowałam prowadzenie zupełnie innego auta, niż to na którym uczyłam się jeździć i wesoło śmigam samochodem - na razie po najbliższej okolicy :) Bardzo dziękuję Panom Instruktorom - Jackowi i Krzysztofowi za pomoc. Bez Was nigdy nie zostałabym kierowcą. A OSK Strefa Wrocław ogromnie polecam !

Najlepiej!

dnia: 12.03.2018    Imię: Asia

Polecam i jeszcze raz polecam :) gdyby nie pan Jacek nie było by mowy o posiadaniu prawa jazdy. Dużo cierpliwości, serdeczności i ogromna dawka poczucia humoru a co najważniejsze dużo wiedzy przekazanej jasno i precyzyjnie. Za którym razem zdany egzamin ? Oczywiście że za PIERESZYM - co za pytanie :) !
Polecam i dziękuję !

dnia: 20.12.2017    Imię: Małgosia

Bardzo serdecznie dziekuje za zdany egzamin, bo nie oszukujmy sie, gdyby nie P. Jacek i p. Krzysztof przy moim poziomie po 'poprzedniej szkole jazdy' nigdy w zyciu nie dostalabym prawa jazdy. Nauczono mnie naprawde jezdzic, poprawiono wszysktie bledy ( a bylo ich wiele) i dzieki nim za kierownice siadam z przyjemnoscia, a nie ze starchem jak bylo przed rozpoczeciem nauki w strefiewroclaw. bede polecac!

Polecam wszystkim!

dnia: 03.10.2017    Imię: Paul

Polecam wszystkim, którzy rzeczywiście chcą zdać test na prawo jazdy. Instruktorzy podchodzą do każdego indywidualnie i oferują dużo cierpliwości. Prawo jazdy zdałem za pierwszym razem i przez dobre przygotowanie nie zżerał mnie stres. Jeśli miałbym ponownie podchodzić do egzaminu nie zmieniłbym szkoły :)

BAAARDZO POLECAM

dnia: 10.08.2017    Imię: Anetka

Bardzo polecam i zachęcam do nauki jazdy w "StrefaWrocław". Nauka Jacka i na wykładach, i za kółkiem to czysta przyjemność. Bardzo miły, sympatyczny i uśmiechnięty człowiek. Wie, jak postępować z początkującymi kierowcami. Potrafi profesjonalnie wyjaśnić niejasności dotyczące poruszania się po drodze jak i zasad ruchu drogowego. Ma anielską cierpliwość i ogromne poczucie humoru :). Zostałam bardzo dobrze przygotowana do egzaminu teoretycznego jak i praktycznego. Pochwalę się, że udało się zdać wszystko za pierwszym razem. I tego życzę każdemu przyszłemu kierowcy, który zechce podjąć naukę właśnie w OSK "StrefaWrocław". A instruktorom z OSK "StrefaWrocław" życzę samych zdolnych kursantów, z których będziecie dumni :)
Z całego serduszka polecam OSK "StrefaWwrocław" :) :) :)

dnia: 17.04.2017    Imię: Kamila

Do OSK Strefy Wrocław trafiłam dzięki mojemu mężowi, który tutaj również szkolił się pod okiem tych świetnych fachowców :)Pełna nieśmiałości obaw oraz niepewności postanowiłam spróbować swoich sił po pięciu latach przerwy po poprzednim pseudo kursie w innej szkole jazdy. Już po pierwszych godzinach spędzonych z Panem Jackiem zmieniłam nastawienie do jazdy i pozbyłam się wszelkich obaw niepewności oraz strachu. Z każdymi kolejnymi lekcjami było coraz bardziej rewelacyjnie :)wręcz pokochałam jazdę samochodem. Pan Jacek to człowiek o ogromnym sercu oraz zaangażowaniu i naprawdę zabrakłoby miejsca aby opisać jego pozytywy jednakże to co najbardziej było dla mnie cenne i ważne to jego ogromna wiedza, profesjonalne podejście , szacunek oraz jedyne i niepowtarzalne metody nauczania które naprawdę łatwo wchodzą w głowę i zostają już do końca. Miałam także przyjemność kilka lekcji jeździć z Panem Krzysiem i tutaj także ogromne pozytywy profesjonalizm oraz zaangażowanie. W tej szkole nie tylko uczą jak zdać egzamin ale przede wszystkim przygotowują do bezpiecznego poruszania się po drodze. Teraz kiedy czekam na odbiór mojego wymarzonego dokumentu mogę z pełną świadomością stwierdzić że po poprzednim kursie w innej szkole sama sobie nie dałabym prawa jazdy i możliwości kierowania pojazdami. Wtedy nie wiedziałam niczego nie miałam tak ogromnej świadomości jaką mam teraz i śmiało przyznaję że dzięki Panu Jackowi jestem dobrym kierowcą i będę coraz lepsza ponieważ każda godzina , uwaga oraz wskazówka przekazana przez tych wspaniałych instruktorów pozostaje w pamięci i rozwija się z każdym kolejnym przejechanym kilometrem :). A sam egzamin jest bardzo prosty i przyjemny, a to właśnie dzięki tej ogromnej świadomości i wiedzy którą zdobywa się w tej szkole. Panie Jacku i Panie Krzysiu jesteście mistrzami i nie macie sobie równych dziękuję wam z całego serca za naukę i cenne wskazówki :) Polecam OSK Strefa Wrocław.

dnia: 14.04.2017    Imię: Tomasz

Naprawdę polecam Pana Jacka, dzięki niemu w trybie ekspresowym odzyskałem stracony czas na kursie prawa jazdy w pewnej wrocławskiej szkole, naprawdę miły, cierpliwy człowiek, który jak nikt inny potrafi dojść do człowieka i wytłumaczyć wszystko to, co jest najważniejsze, nie tylko na egzaminie ale w późniejszej jeździe samochodem, naprawdę polecam, bo dzięki niemu udało mi się zdać i nabrać pewności za kierownicą, serdecznie pozdrawiam!

Szkoła ,z którą egzamin na prawo jazdy nie jest wcale taki straszny.

dnia: 26.02.2017    Imię: Małgosia

Z czystym sumieniem mogę polecić naukę pod okiem Jacka i pana Krzysia.Po zakończeniu kursu i zdaniu teorii miałam dwa lata przerwy i przed sobą egzamin praktyczny.Z poprzedniego kursu niewiele wyniosłam.Dzięki Panu Krzysiowi ,który jest osobą niezwykle opanowaną i posiadającą umiejętność przekazania wiedzy tak ,by czegoś się nauczyć egzamin zdałam za pierwszym podejściem.Nie pozostaje mi nic innego jak tylko podziękować i życzyć dalszych sukcesów w szkoleniu przyszłych kierowców. Pozdrawiam :)

Test , Polska 0.0 0.0 38 38 Do szkoły jazdy Strefa trafiłem za namową znajomych z pracy. Byłem już po wcześniejszym kursie (sprzed 8 lat) i trzech niezdanych egzaminach państwowych. Pan Jacek poinformo
Strona:
1234