kontakt@strefawroclaw.pl| 799 160 160

System komentarzy stworzyliśmy w celu umożliwienia Państwu oceny naszej pracy. Wyrażone opinie pozwolą nam rozwijać się i dążyć do doskonałości, tak aby wszyscy nasi kursanci byli w pełni zadowoleni ze współpracy z nami. Każdy komentarz jest dla nas motywacją do dalszej, jeszcze lepszej i efektywniejszej pracy a pozytywne opinie stanowią  uwieńczenie przeprowadzonego szkolenia w postaci kolejnego zadowolonego i dobrze wyszkolonego kierowcy.

Dziękujemy i życzymy szerokiej drogi
Instruktorzy OSK StrefaWrocław

 


Kliknij tutaj, aby przesłać nam swoją opinię.

Formularz wystawiania opinii.
* wymagane pole

dnia: 20.12.2017    Imię: Małgosia

Bardzo serdecznie dziekuje za zdany egzamin, bo nie oszukujmy sie, gdyby nie P. Jacek i p. Krzysztof przy moim poziomie po 'poprzedniej szkole jazdy' nigdy w zyciu nie dostalabym prawa jazdy. Nauczono mnie naprawde jezdzic, poprawiono wszysktie bledy ( a bylo ich wiele) i dzieki nim za kierownice siadam z przyjemnoscia, a nie ze starchem jak bylo przed rozpoczeciem nauki w strefiewroclaw. bede polecac!

Polecam wszystkim!

dnia: 03.10.2017    Imię: Paul

Polecam wszystkim, którzy rzeczywiście chcą zdać test na prawo jazdy. Instruktorzy podchodzą do każdego indywidualnie i oferują dużo cierpliwości. Prawo jazdy zdałem za pierwszym razem i przez dobre przygotowanie nie zżerał mnie stres. Jeśli miałbym ponownie podchodzić do egzaminu nie zmieniłbym szkoły :)

BAAARDZO POLECAM

dnia: 10.08.2017    Imię: Anetka

Bardzo polecam i zachęcam do nauki jazdy w "StrefaWrocław". Nauka Jacka i na wykładach, i za kółkiem to czysta przyjemność. Bardzo miły, sympatyczny i uśmiechnięty człowiek. Wie, jak postępować z początkującymi kierowcami. Potrafi profesjonalnie wyjaśnić niejasności dotyczące poruszania się po drodze jak i zasad ruchu drogowego. Ma anielską cierpliwość i ogromne poczucie humoru :). Zostałam bardzo dobrze przygotowana do egzaminu teoretycznego jak i praktycznego. Pochwalę się, że udało się zdać wszystko za pierwszym razem. I tego życzę każdemu przyszłemu kierowcy, który zechce podjąć naukę właśnie w OSK "StrefaWrocław". A instruktorom z OSK "StrefaWrocław" życzę samych zdolnych kursantów, z których będziecie dumni :)
Z całego serduszka polecam OSK "StrefaWwrocław" :) :) :)

dnia: 17.04.2017    Imię: Kamila

Do OSK Strefy Wrocław trafiłam dzięki mojemu mężowi, który tutaj również szkolił się pod okiem tych świetnych fachowców :)Pełna nieśmiałości obaw oraz niepewności postanowiłam spróbować swoich sił po pięciu latach przerwy po poprzednim pseudo kursie w innej szkole jazdy. Już po pierwszych godzinach spędzonych z Panem Jackiem zmieniłam nastawienie do jazdy i pozbyłam się wszelkich obaw niepewności oraz strachu. Z każdymi kolejnymi lekcjami było coraz bardziej rewelacyjnie :)wręcz pokochałam jazdę samochodem. Pan Jacek to człowiek o ogromnym sercu oraz zaangażowaniu i naprawdę zabrakłoby miejsca aby opisać jego pozytywy jednakże to co najbardziej było dla mnie cenne i ważne to jego ogromna wiedza, profesjonalne podejście , szacunek oraz jedyne i niepowtarzalne metody nauczania które naprawdę łatwo wchodzą w głowę i zostają już do końca. Miałam także przyjemność kilka lekcji jeździć z Panem Krzysiem i tutaj także ogromne pozytywy profesjonalizm oraz zaangażowanie. W tej szkole nie tylko uczą jak zdać egzamin ale przede wszystkim przygotowują do bezpiecznego poruszania się po drodze. Teraz kiedy czekam na odbiór mojego wymarzonego dokumentu mogę z pełną świadomością stwierdzić że po poprzednim kursie w innej szkole sama sobie nie dałabym prawa jazdy i możliwości kierowania pojazdami. Wtedy nie wiedziałam niczego nie miałam tak ogromnej świadomości jaką mam teraz i śmiało przyznaję że dzięki Panu Jackowi jestem dobrym kierowcą i będę coraz lepsza ponieważ każda godzina , uwaga oraz wskazówka przekazana przez tych wspaniałych instruktorów pozostaje w pamięci i rozwija się z każdym kolejnym przejechanym kilometrem :). A sam egzamin jest bardzo prosty i przyjemny, a to właśnie dzięki tej ogromnej świadomości i wiedzy którą zdobywa się w tej szkole. Panie Jacku i Panie Krzysiu jesteście mistrzami i nie macie sobie równych dziękuję wam z całego serca za naukę i cenne wskazówki :) Polecam OSK Strefa Wrocław.

dnia: 14.04.2017    Imię: Tomasz

Naprawdę polecam Pana Jacka, dzięki niemu w trybie ekspresowym odzyskałem stracony czas na kursie prawa jazdy w pewnej wrocławskiej szkole, naprawdę miły, cierpliwy człowiek, który jak nikt inny potrafi dojść do człowieka i wytłumaczyć wszystko to, co jest najważniejsze, nie tylko na egzaminie ale w późniejszej jeździe samochodem, naprawdę polecam, bo dzięki niemu udało mi się zdać i nabrać pewności za kierownicą, serdecznie pozdrawiam!

Szkoła ,z którą egzamin na prawo jazdy nie jest wcale taki straszny.

dnia: 26.02.2017    Imię: Małgosia

Z czystym sumieniem mogę polecić naukę pod okiem Jacka i pana Krzysia.Po zakończeniu kursu i zdaniu teorii miałam dwa lata przerwy i przed sobą egzamin praktyczny.Z poprzedniego kursu niewiele wyniosłam.Dzięki Panu Krzysiowi ,który jest osobą niezwykle opanowaną i posiadającą umiejętność przekazania wiedzy tak ,by czegoś się nauczyć egzamin zdałam za pierwszym podejściem.Nie pozostaje mi nic innego jak tylko podziękować i życzyć dalszych sukcesów w szkoleniu przyszłych kierowców. Pozdrawiam :)

Najlepsza szkoła jazdy!

dnia: 10.02.2017    Imię: Magda

Chciałabym bardzo podziękować panu Jackowi oraz panu Krzysztofowi za przygotowanie mnie do egzaminu. Dzięki tym swym panom egzamin nie był trudny jak każdy mówił. Wszystko co było na egzaminie przerobiłam na jazdach w tej właśnie szkole. Pan Krzysztof bardzo profesjonalny, opanowany i naprawdę świetny instruktor i oczywiście pan Jacek doświadczony kierowca, spokojny, z ogromnym poczuciem humoru, troszczący się o swoich kursantów. Będę polecać StrefeWroclaw moim znajomym i znajomym moich znajomych, bo to naprawdę niesamowita i wyjątkowa szkoła. Cieszę się, że trafiłam właśnie tutaj. Egzamin zdany za pierwszym razem. Dziękuję :)

Polecam i dziękuję

dnia: 08.02.2017    Imię: Piotr

Dziękuję za cierpliwość i cenne wskazówki, które przydały się na egzaminie państwowym.

Dziękuję instruktorom! A państwu szczerze polecam wszystkim!

dnia: 13.01.2017    Imię: Izabela

Trafiłam do Strefy Wrocław z polecenia koleżanki i mogę tylko powiedzieć, że jestem zachwycona. Dziś właśnie odebrałam prawo jazdy, a zdałam za pierwszym razem dzięki panu Jackowi i Krzysztofowi, którzy nie mają w sobie równych. Mówię to szczerze, gdyż wcześniej korzystałam z usług trzech (!) innych szkół we Wrocławiu i naprawdę żadna nie dorastała tej do pięt, w żadnej nie dowiedziałam się tak dużo! Dzięki instruktorom uwierzyłam w siebie i swoje umiejętności i bez problemu przystąpiłam do egzaminu. Kilka najważniejszych zalet: instruktorzy naprawdę łatwo dostosowują się do grafiku kursanta; NIGDY nie miałam znienacka odwołanych jazd; w przypadku, gdy kursant wykona zadanie źle, instruktor wraca w to samo miejsce i powtarzają aż się uda (byłam naprawdę pozytywnie zaskoczona!); instruktorzy są cierpliwi, dają mnóstwo wskazówek i znają każdy centymetr terenu egzaminu (droga na egzaminie praktycznym nie była dla mnie żadnym zaskoczeniem), są wymagający (i dobrze!), ale jednocześnie spokojni i życiowi i przede wszystkim perfekcyjnie zorganizowani! Naprawdę szczerze polecam i żałuję że nie trafiłam do Państwa szkoły na początku swojej przygody z prawem jazdy. Naprawdę nie ma innych instruktorów z tak dobrym podejściem do kursanta (czasem wiedzieli o moich reakcjach na drodze więcej niż ja sama)!
Naprawdę mogę powiedzieć tylko DZIĘKUJĘ i tęsknię! W tej szkole nie tylko nauczyłam się dobrze jeździć, ale również uwierzyłam w siebie. A to naprawdę bardzo przydaje się na egzaminie!
Pozdrawiam i siadam za kółko!

dnia: 23.12.2016    Imię: Paula

Polecam :)

Do Pana Jacka i Pana Krzysztofa trafiłam z polecenia koleżanki z pracy. W możliwie krótkim czasie Panowie pomogli mi nauczyć się tego czego nie zdołał mi przekazać poprzedni instruktor z innego Ośrodka Szkolenia Kierowców. Pełen profesjonalizm, spokój i opanowanie :) Potrafią dodać otuchy i wiary w możliwości kursantów :) Jeszcze raz dziękuję :)

Test , Polska 0.0 0.0 34 34 Bardzo serdecznie dziekuje za zdany egzamin, bo nie oszukujmy sie, gdyby nie P. Jacek i p. Krzysztof przy moim poziomie po 'poprzedniej szkole jazdy' nigdy w zyciu nie dostalabym p
Strona:
1234